Teraz jest środa, 10 czerwca 2026, 17:18


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć z Wrocławia
PostNapisane: środa, 17 marca 2021, 08:44 
Szara eminencja

Dołączył(a): środa, 24 lutego 2021, 13:51
Posty: 2
Witam szanowne grono, moje rejony to Wrocław/Kotlina Kłodzka. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia
PostNapisane: środa, 17 marca 2021, 09:31 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj:) Zapisuj się na Zlot, z Twoich okolic kilka ludków powinno jechać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia
PostNapisane: środa, 17 marca 2021, 10:47 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17
Posty: 927
Lokalizacja: Łódź
cześć!
nie wiem, czy wejście w to grono to mądre posunięcie
to towarzystwo zmienia ludzi ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia
PostNapisane: środa, 17 marca 2021, 12:34 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): piątek, 5 września 2008, 21:50
Posty: 1854
gompka napisał(a):
cześć!
nie wiem, czy wejście w to grono to mądre posunięcie
to towarzystwo zmienia ludzi ;-)


Zmienia, ale tylko osobiście, jak np. na zlocie, bo tak to nic tu się nie dzieje sensownego od opisu wyjazdu raz na dwa lata....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia
PostNapisane: poniedziałek, 22 marca 2021, 12:50 
Szara eminencja

Dołączył(a): środa, 24 lutego 2021, 13:51
Posty: 2
Grono znam od dawna, unikałam tylko forum, co to za zlot?


quote="gompka"]cześć!
nie wiem, czy wejście w to grono to mądre posunięcie
to towarzystwo zmienia ludzi ;-)[/quote]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia
PostNapisane: poniedziałek, 22 marca 2021, 13:12 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Wiosenny Zlot ADV, taka tradycja tego forum są dwa Wiosna i Jesień, Zapraszamy :)!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia
PostNapisane: wtorek, 23 marca 2021, 12:10 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2011, 21:28
Posty: 1448
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
siema Spartanin
zloty są spoko... takiej Patoli w jednym miejscu nigdzie nie zobaczysz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lewa. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia
PostNapisane: wtorek, 6 kwietnia 2021, 06:20 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36
Posty: 682
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
Witam krajana :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL