| Autor |
Wiadomość |
|
RocketQueen
|
Tytuł: Cześć z Wrocławia Napisane: środa, 17 marca 2021, 08:44 |
|
Dołączył(a): środa, 24 lutego 2021, 13:51 Posty: 2
|
|
Witam szanowne grono, moje rejony to Wrocław/Kotlina Kłodzka. Pozdrawiam.
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia Napisane: środa, 17 marca 2021, 09:31 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witaj:) Zapisuj się na Zlot, z Twoich okolic kilka ludków powinno jechać :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
gompka
|
Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia Napisane: środa, 17 marca 2021, 10:47 |
|
Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17 Posty: 927 Lokalizacja: Łódź
|
|
cześć! nie wiem, czy wejście w to grono to mądre posunięcie to towarzystwo zmienia ludzi ;-)
|
|
| Góra |
|
 |
|
kuba_astr
|
Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia Napisane: środa, 17 marca 2021, 12:34 |
|
Dołączył(a): piątek, 5 września 2008, 21:50 Posty: 1854
|
gompka napisał(a): cześć! nie wiem, czy wejście w to grono to mądre posunięcie to towarzystwo zmienia ludzi ;-) Zmienia, ale tylko osobiście, jak np. na zlocie, bo tak to nic tu się nie dzieje sensownego od opisu wyjazdu raz na dwa lata....
|
|
| Góra |
|
 |
|
RocketQueen
|
Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia Napisane: poniedziałek, 22 marca 2021, 12:50 |
|
Dołączył(a): środa, 24 lutego 2021, 13:51 Posty: 2
|
|
Grono znam od dawna, unikałam tylko forum, co to za zlot?
quote="gompka"]cześć! nie wiem, czy wejście w to grono to mądre posunięcie to towarzystwo zmienia ludzi ;-)[/quote]
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia Napisane: poniedziałek, 22 marca 2021, 13:12 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Wiosenny Zlot ADV, taka tradycja tego forum są dwa Wiosna i Jesień, Zapraszamy :)!!
|
|
| Góra |
|
 |
|
maro71
|
Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia Napisane: wtorek, 23 marca 2021, 12:10 |
|
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2011, 21:28 Posty: 1448 Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
|
|
siema Spartanin zloty są spoko... takiej Patoli w jednym miejscu nigdzie nie zobaczysz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lewa. :D
|
|
| Góra |
|
 |
|
andrzej-dtr
|
Tytuł: Re: Cześć z Wrocławia Napisane: wtorek, 6 kwietnia 2021, 06:20 |
|
Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36 Posty: 682 Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
|
|
| Góra |
|
 |