Teraz jest środa, 10 czerwca 2026, 16:57


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Siema z poludnia
PostNapisane: niedziela, 22 listopada 2020, 19:16 
Szara eminencja

Dołączył(a): niedziela, 11 grudnia 2016, 20:45
Posty: 1
Cześć.
Po kilku latach obecności jako duch forumowy, wypadałoby się przywitać.
Jestem KaSa z południowego zachodu śląska. Od kilku lat szwędam się po okolicy bliższej i dalszej na moim starym druchu Bigu.
Do zobaczenia na zapomnianych ścieżkach..

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siema z poludnia
PostNapisane: niedziela, 22 listopada 2020, 22:26 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): piątek, 9 lipca 2010, 07:18
Posty: 916
Lokalizacja: Wawa- Dęblin
Cze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siema z poludnia
PostNapisane: poniedziałek, 23 listopada 2020, 10:06 
Takiemu nie podskoczysz!

Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2007, 22:08
Posty: 2035
Lokalizacja: S-ec
cze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siema z poludnia
PostNapisane: środa, 25 listopada 2020, 19:36 
Szara eminencja

Dołączył(a): czwartek, 3 września 2020, 07:00
Posty: 7
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
hej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siema z poludnia
PostNapisane: środa, 23 grudnia 2020, 12:48 
Prozaik forumowy

Dołączył(a): niedziela, 9 października 2011, 10:31
Posty: 338
Miło powitać weterana :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL