 |
| Autor |
Wiadomość |
|
KaSa
|
Tytuł: Siema z poludnia Napisane: niedziela, 22 listopada 2020, 19:16 |
|
Dołączył(a): niedziela, 11 grudnia 2016, 20:45 Posty: 1
|
|
Cześć. Po kilku latach obecności jako duch forumowy, wypadałoby się przywitać. Jestem KaSa z południowego zachodu śląska. Od kilku lat szwędam się po okolicy bliższej i dalszej na moim starym druchu Bigu. Do zobaczenia na zapomnianych ścieżkach..
Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
|
|
| Góra |
|
 |
|
marcinjunak
|
Tytuł: Re: Siema z poludnia Napisane: niedziela, 22 listopada 2020, 22:26 |
|
Dołączył(a): piątek, 9 lipca 2010, 07:18 Posty: 916 Lokalizacja: Wawa- Dęblin
|
|
| Góra |
|
 |
|
rumpel
|
Tytuł: Re: Siema z poludnia Napisane: poniedziałek, 23 listopada 2020, 10:06 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2007, 22:08 Posty: 2035 Lokalizacja: S-ec
|
|
| Góra |
|
 |
|
machoni
|
Tytuł: Re: Siema z poludnia Napisane: środa, 25 listopada 2020, 19:36 |
|
Dołączył(a): czwartek, 3 września 2020, 07:00 Posty: 7 Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
|
|
| Góra |
|
 |
|
włóczykij
|
Tytuł: Re: Siema z poludnia Napisane: środa, 23 grudnia 2020, 12:48 |
|
Dołączył(a): niedziela, 9 października 2011, 10:31 Posty: 338
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |