Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 17:41


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć z Lubuskiego
PostNapisane: niedziela, 27 września 2020, 14:30 
Szara eminencja

Dołączył(a): czwartek, 3 września 2020, 07:00
Posty: 7
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Witam zacne grono leśno-szutrowo-błotnistych perwerów ;). Zwą mnie Machoni, jestem z Kostrzyna nad Odrą. Ujeżdżam dziczka 1090. Widzimy się na zlocie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Lubuskiego
PostNapisane: niedziela, 27 września 2020, 19:03 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Lubuskiego
PostNapisane: poniedziałek, 28 września 2020, 20:09 
Początkujący

Dołączył(a): niedziela, 4 listopada 2012, 18:57
Posty: 21
Cześć. Rozgość się.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Lubuskiego
PostNapisane: piątek, 2 października 2020, 08:49 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2011, 21:28
Posty: 1448
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
czołem Machony powitał
miałem dzwonić ale u nas plany się posypały ...\
widzimy sie na zlocie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć z Lubuskiego
PostNapisane: środa, 7 października 2020, 12:07 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): środa, 7 września 2011, 20:37
Posty: 1365
Lokalizacja: Sulechów
ha ha Marek, az mi sie łezka zakręciła, typ sprzedaje moje moto:

https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-lc-kt ... DcsZi.html?

https://www.youtube.com/watch?v=uv2Eue2 ... =EnduroADV

Dodał wiesniackich naklejek i wymienił silnik wszystko ładnie opisał :) kurcze gdybym tak miał 18 tysi w ręku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL