 |
| Autor |
Wiadomość |
|
machoni
|
Tytuł: Cześć z Lubuskiego Napisane: niedziela, 27 września 2020, 14:30 |
|
Dołączył(a): czwartek, 3 września 2020, 07:00 Posty: 7 Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
|
|
Witam zacne grono leśno-szutrowo-błotnistych perwerów ;). Zwą mnie Machoni, jestem z Kostrzyna nad Odrą. Ujeżdżam dziczka 1090. Widzimy się na zlocie :wink:
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Cześć z Lubuskiego Napisane: niedziela, 27 września 2020, 19:03 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
| Góra |
|
 |
|
marek-s
|
Tytuł: Re: Cześć z Lubuskiego Napisane: poniedziałek, 28 września 2020, 20:09 |
|
Dołączył(a): niedziela, 4 listopada 2012, 18:57 Posty: 21
|
|
| Góra |
|
 |
|
maro71
|
Tytuł: Re: Cześć z Lubuskiego Napisane: piątek, 2 października 2020, 08:49 |
|
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2011, 21:28 Posty: 1448 Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
|
|
czołem Machony powitał miałem dzwonić ale u nas plany się posypały ...\ widzimy sie na zlocie :D
|
|
| Góra |
|
 |
|
igrek
|
Tytuł: Re: Cześć z Lubuskiego Napisane: środa, 7 października 2020, 12:07 |
|
Dołączył(a): środa, 7 września 2011, 20:37 Posty: 1365 Lokalizacja: Sulechów
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |