| Autor |
Wiadomość |
|
Zidan
|
Tytuł: Witam wszystkich. Napisane: czwartek, 10 września 2020, 19:57 |
|
Dołączył(a): piątek, 4 września 2020, 19:58 Posty: 3 Lokalizacja: Dolnośląskie
|
|
Witam wszystkich ADV, na imię mam Maciej ale wołają na mnie Zidan. Obecnie śmigam na Varadero, wraz ze znajomymi( z ADVRIDER) z mojej okolicy uskuteczniamy wyjazdy bliższe i dalsze.
|
|
| Góra |
|
 |
|
andrzej-dtr
|
Tytuł: Re: Witam wszystkich. Napisane: czwartek, 10 września 2020, 20:04 |
|
Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36 Posty: 682 Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
|
|
Witam kolegę, w końcu zdecydowałeś się dołączyć do tego zacnego grona.
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Witam wszystkich. Napisane: piątek, 11 września 2020, 06:06 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witaj :), zapisuj się na zlot !! :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
lorsol
|
Tytuł: Re: Witam wszystkich. Napisane: niedziela, 13 września 2020, 13:27 |
|
Dołączył(a): środa, 13 maja 2009, 08:11 Posty: 1308 Lokalizacja: Gdynia
|
|
| Góra |
|
 |
|
Jaqb z Kaszub
|
Tytuł: Re: Witam wszystkich. Napisane: poniedziałek, 14 września 2020, 09:50 |
|
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02 Posty: 2948
|
|
Serwus! Viadro dobra maszyna 8) Wbijaj na Zlot!
|
|
| Góra |
|
 |
|
advradek
|
Tytuł: Re: Witam wszystkich. Napisane: poniedziałek, 14 września 2020, 20:10 |
|
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2008, 01:50 Posty: 781 Lokalizacja: z Lasu
|
Jaqb z Kaszub napisał(a): Serwus! Viadro dobra maszyna 8) Wbijaj na Zlot! Siema. Viadro jak viadro dobre ale zlot jeszcze lepszy. Wbijaj. Będziesz miał okazję zobaczyć coś czego nie da się odzobaczyć :lol:
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Witam wszystkich. Napisane: wtorek, 15 września 2020, 05:15 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Poznasz też wielu inteligentnych ludzi dla których to spotkanie to okazja do snucia swoich motocyklowych opowieści okraszonych drobną nutą alkoholu :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Zidan
|
Tytuł: Re: Witam wszystkich. Napisane: wtorek, 15 września 2020, 22:50 |
|
Dołączył(a): piątek, 4 września 2020, 19:58 Posty: 3 Lokalizacja: Dolnośląskie
|
|
Dzięki za powitanie. Na zlot już się zapisałem, będzi miło mi poznać was osobiście :D
|
|
| Góra |
|
 |
|
andrzej-dtr
|
Tytuł: Re: Witam wszystkich. Napisane: wtorek, 15 września 2020, 22:52 |
|
Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36 Posty: 682 Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
|
Golab napisał(a): Poznasz też wielu inteligentnych ludzi dla których to spotkanie to okazja do snucia swoich motocyklowych opowieści okraszonych drobną nutą alkoholu :) Bądź spokojny doholujemy kolegę na zlot, oby alkoholu nie zabrakło :)
|
|
| Góra |
|
 |