Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 17:42


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam wszystkich.
PostNapisane: czwartek, 10 września 2020, 19:57 
Szara eminencja

Dołączył(a): piątek, 4 września 2020, 19:58
Posty: 3
Lokalizacja: Dolnośląskie
Witam wszystkich ADV, na imię mam Maciej ale wołają na mnie Zidan.
Obecnie śmigam na Varadero, wraz ze znajomymi( z ADVRIDER) z mojej okolicy uskuteczniamy wyjazdy bliższe i dalsze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich.
PostNapisane: czwartek, 10 września 2020, 20:04 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36
Posty: 682
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
Witam kolegę, w końcu zdecydowałeś się dołączyć do tego zacnego grona.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich.
PostNapisane: piątek, 11 września 2020, 06:06 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj :), zapisuj się na zlot !! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich.
PostNapisane: niedziela, 13 września 2020, 13:27 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): środa, 13 maja 2009, 08:11
Posty: 1308
Lokalizacja: Gdynia
Hej, pozdrawiam 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich.
PostNapisane: poniedziałek, 14 września 2020, 09:50 
Takiemu nie podskoczysz!

Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02
Posty: 2948
Serwus!
Viadro dobra maszyna 8)
Wbijaj na Zlot!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich.
PostNapisane: poniedziałek, 14 września 2020, 20:10 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): czwartek, 2 października 2008, 01:50
Posty: 781
Lokalizacja: z Lasu
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Serwus!
Viadro dobra maszyna 8)
Wbijaj na Zlot!

Siema.
Viadro jak viadro dobre ale zlot jeszcze lepszy.
Wbijaj. Będziesz miał okazję zobaczyć coś czego nie da się odzobaczyć :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich.
PostNapisane: wtorek, 15 września 2020, 05:15 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Poznasz też wielu inteligentnych ludzi dla których to spotkanie to okazja do snucia swoich motocyklowych opowieści okraszonych drobną nutą alkoholu :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich.
PostNapisane: wtorek, 15 września 2020, 22:50 
Szara eminencja

Dołączył(a): piątek, 4 września 2020, 19:58
Posty: 3
Lokalizacja: Dolnośląskie
Dzięki za powitanie.
Na zlot już się zapisałem, będzi miło mi poznać was osobiście :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich.
PostNapisane: wtorek, 15 września 2020, 22:52 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36
Posty: 682
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
Golab napisał(a):
Poznasz też wielu inteligentnych ludzi dla których to spotkanie to okazja do snucia swoich motocyklowych opowieści okraszonych drobną nutą alkoholu :)


Bądź spokojny doholujemy kolegę na zlot, oby alkoholu nie zabrakło :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL