Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 18:10


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: po 5 latach czas się przywitać z Poznania
PostNapisane: wtorek, 3 marca 2020, 22:17 
Szara eminencja

Dołączył(a): czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:12
Posty: 1
hej wszytskim::)))


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: po 5 latach czas się przywitać z Poznania
PostNapisane: środa, 4 marca 2020, 08:29 
Aktywny

Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 18:44
Posty: 168
Lokalizacja: Warszawa
Hejka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: po 5 latach czas się przywitać z Poznania
PostNapisane: czwartek, 5 marca 2020, 05:57 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj, nick znajomy jakby z forum AT ? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: po 5 latach czas się przywitać z Poznania
PostNapisane: czwartek, 5 marca 2020, 08:42 
Takiemu nie podskoczysz!

Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02
Posty: 2948
5 lat przyczajenia... Nieźle - ale Wy w Poznaniu to ogólnie oszczędni jesteście... ;)
Cześć!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: po 5 latach czas się przywitać z Poznania
PostNapisane: środa, 11 marca 2020, 16:18 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): niedziela, 13 kwietnia 2008, 20:10
Posty: 721
Lokalizacja: Gdynia
czesc


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL