 |
| Autor |
Wiadomość |
|
mallory
|
Tytuł: po 5 latach czas się przywitać z Poznania Napisane: wtorek, 3 marca 2020, 22:17 |
|
Dołączył(a): czwartek, 27 sierpnia 2015, 20:12 Posty: 1
|
|
| Góra |
|
 |
|
Dax
|
Tytuł: Re: po 5 latach czas się przywitać z Poznania Napisane: środa, 4 marca 2020, 08:29 |
|
Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 18:44 Posty: 168 Lokalizacja: Warszawa
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: po 5 latach czas się przywitać z Poznania Napisane: czwartek, 5 marca 2020, 05:57 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witaj, nick znajomy jakby z forum AT ? :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Jaqb z Kaszub
|
Tytuł: Re: po 5 latach czas się przywitać z Poznania Napisane: czwartek, 5 marca 2020, 08:42 |
|
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02 Posty: 2948
|
|
5 lat przyczajenia... Nieźle - ale Wy w Poznaniu to ogólnie oszczędni jesteście... ;) Cześć!!
|
|
| Góra |
|
 |
|
darius
|
Tytuł: Re: po 5 latach czas się przywitać z Poznania Napisane: środa, 11 marca 2020, 16:18 |
|
Dołączył(a): niedziela, 13 kwietnia 2008, 20:10 Posty: 721 Lokalizacja: Gdynia
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |