Teraz jest środa, 10 czerwca 2026, 15:57


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam wszystkich
PostNapisane: wtorek, 3 marca 2020, 13:37 
Szara eminencja

Dołączył(a): poniedziałek, 7 października 2019, 10:36
Posty: 1
Lokalizacja: Wilkszyn k. Wrocławia
Cześć,

Od dwóch lat zjeżdżam nową Afrykę bliższe i dalsze okolice Wrocławia. Wcześniej lata po równych asfaltach na nakedzie.

Pozdrawiam,
Łukasz vel. gonz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich
PostNapisane: wtorek, 3 marca 2020, 14:53 
Takiemu nie podskoczysz!

Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02
Posty: 2947
gonz napisał(a):
Cześć,

Od dwóch lat zjeżdżam nową Afrykę bliższe i dalsze okolice Wrocławia. Wcześniej lata po równych asfaltach na nakedzie.

Pozdrawiam,
Łukasz vel. gonz

cześć!
Za miesiąc z wąsem mamy Zlot - może wpadniesz się zapoznać?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam wszystkich
PostNapisane: czwartek, 5 marca 2020, 05:57 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL