| Autor |
Wiadomość |
|
onufry
|
Tytuł: Hej, czołem kluski z rosołem:) Napisane: niedziela, 2 lutego 2020, 23:31 |
|
Dołączył(a): sobota, 5 marca 2016, 16:41 Posty: 7
|
|
Hej, Jestem Onufry i śmigam na afryce:)
|
|
| Góra |
|
 |
|
gompka
|
Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:) Napisane: wtorek, 4 lutego 2020, 22:24 |
|
Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17 Posty: 927 Lokalizacja: Łódź
|
|
Przykro mi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Witaj!
Btw Trochę długo stałeś w przedpokoju. Prawie cztery lata :lol: :lol: :lol:
|
|
| Góra |
|
 |
|
Dax
|
Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:) Napisane: czwartek, 6 lutego 2020, 08:22 |
|
Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 18:44 Posty: 168 Lokalizacja: Warszawa
|
|
| Góra |
|
 |
|
onufry
|
Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:) Napisane: czwartek, 6 lutego 2020, 23:06 |
|
Dołączył(a): sobota, 5 marca 2016, 16:41 Posty: 7
|
gompka napisał(a): Przykro mi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Witaj!
Btw Trochę długo stałeś w przedpokoju. Prawie cztery lata :lol: :lol: :lol: Zastanawiałem się co napisać:)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:) Napisane: sobota, 8 lutego 2020, 08:08 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Onufry ja Cię znam i z tym mądrym tak długo czekałeś :) Witaj :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
andrzej-dtr
|
Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:) Napisane: niedziela, 16 lutego 2020, 22:03 |
|
Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36 Posty: 682 Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
|
|
Witaj. Nie martw się, zawsze lepiej jeździć motocyklem niż mieć ramę z kołami i rozrusznikiem zamiast silnika :wink:
|
|
| Góra |
|
 |