Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 17:03


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hej, czołem kluski z rosołem:)
PostNapisane: niedziela, 2 lutego 2020, 23:31 
Szara eminencja

Dołączył(a): sobota, 5 marca 2016, 16:41
Posty: 7
Hej,
Jestem Onufry i śmigam na afryce:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:)
PostNapisane: wtorek, 4 lutego 2020, 22:24 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17
Posty: 927
Lokalizacja: Łódź
Przykro mi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Witaj!

Btw Trochę długo stałeś w przedpokoju. Prawie cztery lata :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:)
PostNapisane: czwartek, 6 lutego 2020, 08:22 
Aktywny

Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 18:44
Posty: 168
Lokalizacja: Warszawa
Cześć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:)
PostNapisane: czwartek, 6 lutego 2020, 23:06 
Szara eminencja

Dołączył(a): sobota, 5 marca 2016, 16:41
Posty: 7
gompka napisał(a):
Przykro mi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Witaj!

Btw Trochę długo stałeś w przedpokoju. Prawie cztery lata :lol: :lol: :lol:


Zastanawiałem się co napisać:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:)
PostNapisane: sobota, 8 lutego 2020, 08:08 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Onufry ja Cię znam i z tym mądrym tak długo czekałeś :)
Witaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Hej, czołem kluski z rosołem:)
PostNapisane: niedziela, 16 lutego 2020, 22:03 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36
Posty: 682
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
Witaj.
Nie martw się, zawsze lepiej jeździć motocyklem niż mieć ramę z kołami i rozrusznikiem zamiast silnika :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL