 |
| Autor |
Wiadomość |
|
kapitulacja
|
Tytuł: dziń dybry Napisane: wtorek, 1 października 2019, 10:56 |
|
Dołączył(a): piątek, 24 maja 2019, 08:54 Posty: 2
|
|
Nie widział ktoś angielskich lotników 8) ?
|
|
| Góra |
|
 |
|
Jac
|
Tytuł: dziń dybry Napisane: wtorek, 1 października 2019, 13:48 |
|
Dołączył(a): sobota, 14 marca 2009, 08:04 Posty: 496 Lokalizacja: Słomianki k. Babilonu
|
|
Ha, ha! Chyba nikt nie spodziewał się hiszpańskiej Inkwizycji!
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: dziń dybry Napisane: czwartek, 3 października 2019, 04:04 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witaj, myślę że Ruch Oporu może wiedzieć gdzie są :)
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |