| Autor |
Wiadomość |
|
Doniu
|
Tytuł: Cześć wszystkim! Napisane: wtorek, 10 września 2019, 22:16 |
|
Dołączył(a): wtorek, 3 września 2019, 17:19 Posty: 9
|
|
Cześć! Ja i moja Tereska witamy się z Wrocka. Dzięki za przyjęcie. :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
andrzej-dtr
|
Tytuł: Re: Cześć wszystkim! Napisane: środa, 11 września 2019, 05:53 |
|
Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36 Posty: 682 Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
|
|
| Góra |
|
 |
|
Jac
|
Tytuł: Re: Cześć wszystkim! Napisane: środa, 11 września 2019, 09:56 |
|
Dołączył(a): sobota, 14 marca 2009, 08:04 Posty: 496 Lokalizacja: Słomianki k. Babilonu
|
|
Helou! Miłego i bezpiecznego latania.
|
|
| Góra |
|
 |
|
Jaqb z Kaszub
|
Tytuł: Re: Cześć wszystkim! Napisane: środa, 11 września 2019, 19:25 |
|
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02 Posty: 2948
|
|
Ładnie się przywitałeś, to teraz ładnie się wpisuj na listę Zlotową i do zobaczenia w październiku... ;)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Doniu
|
Tytuł: Re: Cześć wszystkim! Napisane: czwartek, 12 września 2019, 11:56 |
|
Dołączył(a): wtorek, 3 września 2019, 17:19 Posty: 9
|
Jaqb z Kaszub napisał(a): Ładnie się przywitałeś, to teraz ładnie się wpisuj na listę Zlotową i do zobaczenia w październiku... ;) Szczerze mówiąc zacząłem od zapisania się ;) Później się zorientowałem, że są przywitania...
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Cześć wszystkim! Napisane: piątek, 13 września 2019, 07:37 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
| Góra |
|
 |
|
gompka
|
Tytuł: Re: Cześć wszystkim! Napisane: piątek, 13 września 2019, 10:57 |
|
Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17 Posty: 927 Lokalizacja: Łódź
|
|
cześć! A zapłaciłeś? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdrówka z Łodzi
|
|
| Góra |
|
 |