Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 16:57


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć wszystkim!
PostNapisane: wtorek, 10 września 2019, 22:16 
Szara eminencja

Dołączył(a): wtorek, 3 września 2019, 17:19
Posty: 9
Cześć! Ja i moja Tereska witamy się z Wrocka. Dzięki za przyjęcie. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć wszystkim!
PostNapisane: środa, 11 września 2019, 05:53 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2009, 20:36
Posty: 682
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
Witaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć wszystkim!
PostNapisane: środa, 11 września 2019, 09:56 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): sobota, 14 marca 2009, 08:04
Posty: 496
Lokalizacja: Słomianki k. Babilonu
Helou!
Miłego i bezpiecznego latania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć wszystkim!
PostNapisane: środa, 11 września 2019, 19:25 
Takiemu nie podskoczysz!

Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02
Posty: 2948
Ładnie się przywitałeś, to teraz ładnie się wpisuj na listę Zlotową i do zobaczenia w październiku... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć wszystkim!
PostNapisane: czwartek, 12 września 2019, 11:56 
Szara eminencja

Dołączył(a): wtorek, 3 września 2019, 17:19
Posty: 9
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Ładnie się przywitałeś, to teraz ładnie się wpisuj na listę Zlotową i do zobaczenia w październiku... ;)

Szczerze mówiąc zacząłem od zapisania się ;) Później się zorientowałem, że są przywitania...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć wszystkim!
PostNapisane: piątek, 13 września 2019, 07:37 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć wszystkim!
PostNapisane: piątek, 13 września 2019, 10:57 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17
Posty: 927
Lokalizacja: Łódź
cześć!
A zapłaciłeś? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrówka z Łodzi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL