Teraz jest środa, 10 czerwca 2026, 16:21


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witajcie!!
PostNapisane: niedziela, 7 lipca 2019, 08:11 
Początkujący

Dołączył(a): środa, 9 grudnia 2009, 23:55
Posty: 28
Witajcie, z tej strony Endrju z Krakowa. Zarejestrowałem sie jakis czas temu, ale dopiero ostatnio zanabyłem na nowo maszynke tym razem Bawarkę GSA1200. Wczesniej jezdzilem na Japoniach. posiadam jeszcze CB750k z mojego rocznika :)
Pozdrawiam i życzę bezproblemowo nawinietych km.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie!!
PostNapisane: niedziela, 7 lipca 2019, 09:20 
Poeta forumowy

Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2012, 17:06
Posty: 244
Lokalizacja: Radom
Siema.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witajcie!!
PostNapisane: niedziela, 7 lipca 2019, 19:04 
Początkujący

Dołączył(a): piątek, 23 września 2016, 22:06
Posty: 36
hej.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL