 |
| Autor |
Wiadomość |
|
And
|
Tytuł: Witajcie!! Napisane: niedziela, 7 lipca 2019, 08:11 |
|
Dołączył(a): środa, 9 grudnia 2009, 23:55 Posty: 28
|
|
Witajcie, z tej strony Endrju z Krakowa. Zarejestrowałem sie jakis czas temu, ale dopiero ostatnio zanabyłem na nowo maszynke tym razem Bawarkę GSA1200. Wczesniej jezdzilem na Japoniach. posiadam jeszcze CB750k z mojego rocznika :) Pozdrawiam i życzę bezproblemowo nawinietych km.
|
|
| Góra |
|
 |
|
!marysia!
|
Tytuł: Re: Witajcie!! Napisane: niedziela, 7 lipca 2019, 09:20 |
|
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2012, 17:06 Posty: 244 Lokalizacja: Radom
|
|
| Góra |
|
 |
|
Tommy
|
Tytuł: Re: Witajcie!! Napisane: niedziela, 7 lipca 2019, 19:04 |
|
Dołączył(a): piątek, 23 września 2016, 22:06 Posty: 36
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |