 |
| Autor |
Wiadomość |
|
Graczas
|
Tytuł: Witajcie Napisane: środa, 29 maja 2019, 21:20 |
|
Dołączył(a): niedziela, 26 maja 2019, 16:24 Posty: 1
|
|
Witam forumową brać z serca Wielkopolski! Ujeżdżam w tej chwili r1200gs i drz400, wcześniej był kat LC8 adv, xt660z i kawasaki kle500. Jeżeli ktoś reflektuje wspólny kochaj w okolicach Piły czy Poznania - to ja zawsze chętnie :) Pozdro
|
|
| Góra |
|
 |
|
KGT
|
Tytuł: Re: Witajcie Napisane: środa, 29 maja 2019, 21:46 |
|
Dołączył(a): piątek, 20 czerwca 2008, 14:36 Posty: 513 Lokalizacja: Częstochowa
|
|
Gs, dr, xtek. Lc8.... znaczy doświadczony mężczyzna po przejściach. Witaj!
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Witajcie Napisane: czwartek, 30 maja 2019, 05:05 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
| Góra |
|
 |
|
makumba123
|
Tytuł: Re: Witajcie Napisane: czwartek, 30 maja 2019, 18:22 |
|
Dołączył(a): czwartek, 18 stycznia 2018, 14:14 Posty: 33
|
|
Witam i pozdrawiam z północnej wielkopolski. Wpadnij kiedyś na ''ostoje dzikie zwierzyny-maqmbówke''. Pojeżdzimy,popijemy-kolejność dowolna :lol:
|
|
| Góra |
|
 |
|
!marysia!
|
Tytuł: Re: Witajcie Napisane: czwartek, 30 maja 2019, 19:14 |
|
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2012, 17:06 Posty: 244 Lokalizacja: Radom
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |