 |
| Autor |
Wiadomość |
|
slawekm
|
Tytuł: WITAM ! Napisane: sobota, 6 kwietnia 2019, 20:36 |
|
Dołączył(a): niedziela, 3 lutego 2019, 07:34 Posty: 1
|
|
MAM NA IMIĘ SŁAWEK ,HONDA XL 650 ,REJOWIEC FABRYCZNY-POZDROWIONKA !!!
|
|
| Góra |
|
 |
|
Radzio
|
Tytuł: Re: WITAM ! Napisane: niedziela, 7 kwietnia 2019, 08:21 |
|
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2013, 23:41 Posty: 499 Lokalizacja: Szczecin
|
|
| Góra |
|
 |
|
Jaqb z Kaszub
|
Tytuł: Re: WITAM ! Napisane: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 21:15 |
|
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02 Posty: 2948
|
|
Jest jeszcze młodzież na porządnych motocyklach - cześć!
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |