Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 17:37


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: WITAM !
PostNapisane: sobota, 6 kwietnia 2019, 20:36 
Szara eminencja

Dołączył(a): niedziela, 3 lutego 2019, 07:34
Posty: 1
MAM NA IMIĘ SŁAWEK ,HONDA XL 650 ,REJOWIEC FABRYCZNY-POZDROWIONKA !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WITAM !
PostNapisane: niedziela, 7 kwietnia 2019, 08:21 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2013, 23:41
Posty: 499
Lokalizacja: Szczecin
Czołem !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WITAM !
PostNapisane: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 21:15 
Takiemu nie podskoczysz!

Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02
Posty: 2948
Jest jeszcze młodzież na porządnych motocyklach - cześć!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL