| Autor |
Wiadomość |
|
darosław
|
Tytuł: Pozdrowienia z odwyku Napisane: wtorek, 26 marca 2019, 22:45 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2019, 20:11 Posty: 2 Lokalizacja: Częstochowa
|
|
Cześć .... jestem darosław ..... z nałogiem zmagam się od 2 lat. Ciężki przypadek uzależnienia od Hondy Shadow, początkowo 125 a teraz 750. Od jakiegoś czasu spotykam się z terapeutą o ksywie KGT. Usilnie stara się mnie wyleczyć, co być może zakończy się sukcesem, gdyż dałem się namówić na kwietniowy zlot ADV. Jak sobie pooglądam Wasze sprzęty to kto wie ... kto wie. Do zobaczenia, liczę na Waszą pomoc :D
|
|
| Góra |
|
 |
|
KGT
|
Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku Napisane: wtorek, 26 marca 2019, 23:55 |
|
Dołączył(a): piątek, 20 czerwca 2008, 14:36 Posty: 513 Lokalizacja: Częstochowa
|
|
Cześć! Nie martw się. Trafiłeś w dobre miejsce. Będzie nawrócenie
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku Napisane: środa, 27 marca 2019, 05:40 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witaj :) z tym odwykiem to bardzo dobrze trafiłeś :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Radzio
|
Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku Napisane: środa, 27 marca 2019, 10:00 |
|
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2013, 23:41 Posty: 499 Lokalizacja: Szczecin
|
|
Czołem. No to zaraz zacznie się nowe uzależnienie.... dożywotnie podejrzewam ;)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Mirek Swirek
|
Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku Napisane: sobota, 30 marca 2019, 02:52 |
|
Dołączył(a): niedziela, 28 czerwca 2009, 23:59 Posty: 223 Lokalizacja: Lublin
|
|
Odwyk? Co to znaczy? Kompletnie nie rozumiem... Jeśli w w żyłach płynie choć kropla benzyny, to wiesz co robić. Zdrówka.
|
|
| Góra |
|
 |
|
darosław
|
Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku Napisane: niedziela, 31 marca 2019, 18:14 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2019, 20:11 Posty: 2 Lokalizacja: Częstochowa
|
|
Źle zrozumiałeś, benzyny z krwioobiegu nie zamierzam usuwać :roll: Chodzi o przesiadkę na inne moto :D
|
|
| Góra |
|
 |