Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 18:11


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pozdrowienia z odwyku
PostNapisane: wtorek, 26 marca 2019, 22:45 
Szara eminencja

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2019, 20:11
Posty: 2
Lokalizacja: Częstochowa
Cześć .... jestem darosław ..... z nałogiem zmagam się od 2 lat. Ciężki przypadek uzależnienia od Hondy Shadow, początkowo 125 a teraz 750. Od jakiegoś czasu spotykam się z terapeutą o ksywie KGT. Usilnie stara się mnie wyleczyć, co być może zakończy się sukcesem, gdyż dałem się namówić na kwietniowy zlot ADV. Jak sobie pooglądam Wasze sprzęty to kto wie ... kto wie.
Do zobaczenia, liczę na Waszą pomoc :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku
PostNapisane: wtorek, 26 marca 2019, 23:55 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): piątek, 20 czerwca 2008, 14:36
Posty: 513
Lokalizacja: Częstochowa
Cześć! Nie martw się. Trafiłeś w dobre miejsce. Będzie nawrócenie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku
PostNapisane: środa, 27 marca 2019, 05:40 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj :) z tym odwykiem to bardzo dobrze trafiłeś :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku
PostNapisane: środa, 27 marca 2019, 10:00 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2013, 23:41
Posty: 499
Lokalizacja: Szczecin
Czołem.
No to zaraz zacznie się nowe uzależnienie.... dożywotnie podejrzewam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku
PostNapisane: sobota, 30 marca 2019, 02:52 
Poeta forumowy

Dołączył(a): niedziela, 28 czerwca 2009, 23:59
Posty: 223
Lokalizacja: Lublin
Odwyk? Co to znaczy? Kompletnie nie rozumiem...
Jeśli w w żyłach płynie choć kropla benzyny, to wiesz co robić.
Zdrówka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pozdrowienia z odwyku
PostNapisane: niedziela, 31 marca 2019, 18:14 
Szara eminencja

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lutego 2019, 20:11
Posty: 2
Lokalizacja: Częstochowa
Źle zrozumiałeś, benzyny z krwioobiegu nie zamierzam usuwać :roll:
Chodzi o przesiadkę na inne moto :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL