Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 16:58


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć
PostNapisane: czwartek, 21 marca 2019, 23:02 
Szara eminencja

Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 19:32
Posty: 2
Cześć, jestem Arek. Natenczas zwiedzam bezdroża KTM'em LC4 Adv.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: piątek, 22 marca 2019, 11:01 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17
Posty: 927
Lokalizacja: Łódź
Tymczasem witam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: piątek, 22 marca 2019, 16:10 
Prozaik forumowy

Dołączył(a): wtorek, 27 października 2009, 23:21
Posty: 315
Lokalizacja: Warszawa
arez napisał(a):
Cześć, jestem Arek. Natenczas zwiedzam bezdroża KTM'em LC4 Adv.


No to chłopie przepadles. Jak sie raz zadasz z tym towarzystwem to już sie od niego nie uwolnisz. Predzej czy pozniej i tak skonczysz na trasie nr 8 :lol: .
Widzimy się niebawem.
Pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL