Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 18:09


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: powitanie
PostNapisane: czwartek, 21 marca 2019, 12:35 
Szara eminencja

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2019, 17:19
Posty: 7
Czesc
Nazywam się jacek
Honda xl700, dwa sezony, 20k km

stacjonuję w Warszawie i często w Białymstoku
w tym roku chciałbym odwiedzić zachodnio południową Ukrainę i Białoruś (byłem, ale nie na motocyklu)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: czwartek, 21 marca 2019, 19:00 
Aktywny

Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2012, 23:33
Posty: 136
Witaj na forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: czwartek, 21 marca 2019, 20:06 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witam :)!, jak Białystok to wita też Izeczka:) ksywa już nam się podoba! zapraszamy do siebie :)!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: czwartek, 21 marca 2019, 20:53 
Szara eminencja

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2019, 17:19
Posty: 7
ok. jutro będę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: czwartek, 21 marca 2019, 21:19 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Nie podałem adresu :) Ale zapraszam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: niedziela, 24 marca 2019, 05:59 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Gazownik dzięki za odwiedziny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: poniedziałek, 25 marca 2019, 14:09 
Szara eminencja

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2019, 17:19
Posty: 7
to ja dziękuję.
adres? jeden z lepszych adresów na wschód od Wisły


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: poniedziałek, 25 marca 2019, 21:07 
Szara eminencja

Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2019, 18:21
Posty: 1
Siema Wam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: poniedziałek, 25 marca 2019, 21:42 
Szara eminencja

Dołączył(a): środa, 13 marca 2019, 19:12
Posty: 1
Cześć, jestem Jowita i od dziś będę użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: powitanie
PostNapisane: poniedziałek, 25 marca 2019, 21:55 
Siemanko wszystkim.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL