 |
| Autor |
Wiadomość |
|
wojciu
|
Tytuł: Cześć Napisane: wtorek, 19 marca 2019, 09:15 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 18 marca 2019, 18:19 Posty: 2
|
|
Cześć!
Po pięciu latach wracam z asfaltu, zamieniłem 110 konną Z750 na KLR 650 z 2009r. Przede mną plany na Białoruś, Bałkany i Holandię. Z racji posiadanego sprzętu wszystkie informacje są za wielką wodą ale mam nadzieje, że u nas też ktoś się znajdzie do pomocy w razie "W" :wink:
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Cześć Napisane: środa, 20 marca 2019, 05:56 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witaj, jadąc na Białoruś zahacz o akalice podlasia :) mamy tu dużo płynnych informacji :)!
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |