| Autor |
Wiadomość |
|
zimiok
|
Tytuł: Cześć Napisane: środa, 20 lutego 2019, 12:26 |
|
Dołączył(a): środa, 9 stycznia 2019, 11:45 Posty: 2 Lokalizacja: Oświęcim
|
|
Jeżdżę Tigerem 800XC Pozdro z Oświęcimia.
|
|
| Góra |
|
 |
|
Karambol
|
Tytuł: Re: Cześć Napisane: środa, 20 lutego 2019, 13:40 |
|
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2011, 10:03 Posty: 290 Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
|
zimiok napisał(a): Jeżdżę Tigerem 800XC Pozdro z Oświęcimia. Cześć!
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Cześć Napisane: środa, 20 lutego 2019, 17:17 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witaj:) Zapisuj się na Zlot :)!
|
|
| Góra |
|
 |
|
Jaqb z Kaszub
|
Tytuł: Re: Cześć Napisane: środa, 20 lutego 2019, 21:58 |
|
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02 Posty: 2948
|
|
Racja - wbijaj na Zlot - tam się przywitasz...
|
|
| Góra |
|
 |
|
gompka
|
Tytuł: Re: Cześć Napisane: środa, 20 lutego 2019, 23:54 |
|
Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17 Posty: 927 Lokalizacja: Łódź
|
|
Cześć! Nie słuchaj tych patoli! Z tych zlotów ludzie wracają jacyś... inni... :mrgreen:
|
|
| Góra |
|
 |
|
!marysia!
|
Tytuł: Re: Cześć Napisane: czwartek, 21 lutego 2019, 06:53 |
|
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2012, 17:06 Posty: 244 Lokalizacja: Radom
|
gompka napisał(a): Z tych zlotów ludzie wracają jacyś... inni... :mrgreen: Chyba Ty :mrgreen: Siema.
|
|
| Góra |
|
 |
|
zimiok
|
Tytuł: Re: Cześć Napisane: czwartek, 21 lutego 2019, 09:16 |
|
Dołączył(a): środa, 9 stycznia 2019, 11:45 Posty: 2 Lokalizacja: Oświęcim
|
gompka napisał(a): Cześć! Nie słuchaj tych patoli! Z tych zlotów ludzie wracają jacyś... inni... :mrgreen: Chyba zaryzykuję :)
|
|
| Góra |
|
 |