Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 17:23


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć
PostNapisane: środa, 20 lutego 2019, 12:26 
Szara eminencja

Dołączył(a): środa, 9 stycznia 2019, 11:45
Posty: 2
Lokalizacja: Oświęcim
Jeżdżę Tigerem 800XC
Pozdro z Oświęcimia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: środa, 20 lutego 2019, 13:40 
Poeta forumowy

Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2011, 10:03
Posty: 290
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
zimiok napisał(a):
Jeżdżę Tigerem 800XC
Pozdro z Oświęcimia.

Cześć!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: środa, 20 lutego 2019, 17:17 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj:)
Zapisuj się na Zlot :)!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: środa, 20 lutego 2019, 21:58 
Takiemu nie podskoczysz!

Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02
Posty: 2948
Racja - wbijaj na Zlot - tam się przywitasz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: środa, 20 lutego 2019, 23:54 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2010, 22:17
Posty: 927
Lokalizacja: Łódź
Cześć!
Nie słuchaj tych patoli!
Z tych zlotów ludzie wracają jacyś... inni... :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2019, 06:53 
Poeta forumowy

Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2012, 17:06
Posty: 244
Lokalizacja: Radom
gompka napisał(a):
Z tych zlotów ludzie wracają jacyś... inni... :mrgreen:

Chyba Ty :mrgreen:

Siema.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2019, 09:16 
Szara eminencja

Dołączył(a): środa, 9 stycznia 2019, 11:45
Posty: 2
Lokalizacja: Oświęcim
gompka napisał(a):
Cześć!
Nie słuchaj tych patoli!
Z tych zlotów ludzie wracają jacyś... inni... :mrgreen:


Chyba zaryzykuję :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL