| Autor |
Wiadomość |
|
trafior
|
Tytuł: Cześć :) Napisane: środa, 19 grudnia 2018, 16:38 |
|
Dołączył(a): niedziela, 16 września 2018, 10:47 Posty: 1
|
|
Witam wszystkich! Jestem z Warszawy. Jeżdżę na RD07 i DR350. Preferuję turystykę z elementami Enduro :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Cześć :) Napisane: środa, 19 grudnia 2018, 19:31 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
| Góra |
|
 |
|
makumba123
|
Tytuł: Re: Cześć :) Napisane: czwartek, 20 grudnia 2018, 10:17 |
|
Dołączył(a): czwartek, 18 stycznia 2018, 14:14 Posty: 33
|
|
Sie masz Turystyczny Enduraku
|
|
| Góra |
|
 |
|
Carlos69
|
Tytuł: Re: Cześć :) Napisane: czwartek, 20 grudnia 2018, 10:35 |
|
Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08 Posty: 430 Lokalizacja: Radom
|
|
| Góra |
|
 |
|
PawelS
|
Tytuł: Re: Cześć :) Napisane: czwartek, 20 grudnia 2018, 15:09 |
|
Dołączył(a): wtorek, 2 sierpnia 2011, 11:15 Posty: 1362
|
|
| Góra |
|
 |
|
Piotreo
|
Tytuł: Napisane: środa, 26 grudnia 2018, 19:53 |
|
Dołączył(a): czwartek, 7 grudnia 2017, 13:40 Posty: 38 Lokalizacja: Varsovie
|
|
Cześć :)
Wysłano na Berdyczów...
|
|
| Góra |
|
 |
|
Kostka
|
Tytuł: Re: Cześć :) Napisane: środa, 2 stycznia 2019, 23:37 |
|
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 21:30 Posty: 1
|
|
Witam wszystkich forumowiczów :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
leo
|
Tytuł: Re: Cześć :) Napisane: czwartek, 3 stycznia 2019, 00:25 |
|
Dołączył(a): wtorek, 2 września 2008, 20:40 Posty: 477 Lokalizacja: dolnyśląsk
|
|
| Góra |
|
 |
|
Drabek
|
Tytuł: Re: Cześć :) Napisane: czwartek, 17 stycznia 2019, 00:44 |
|
Dołączył(a): niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:34 Posty: 2 Lokalizacja: Warszawa
|
|
Siema sąsiad mam nadzieje że do zobaczenia w terenie
|
|
| Góra |
|
 |