Teraz jest niedziela, 14 czerwca 2026, 16:59


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć :)
PostNapisane: środa, 19 grudnia 2018, 16:38 
Szara eminencja

Dołączył(a): niedziela, 16 września 2018, 10:47
Posty: 1
Witam wszystkich!
Jestem z Warszawy. Jeżdżę na RD07 i DR350. Preferuję turystykę z elementami Enduro :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć :)
PostNapisane: środa, 19 grudnia 2018, 19:31 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć :)
PostNapisane: czwartek, 20 grudnia 2018, 10:17 
Początkujący

Dołączył(a): czwartek, 18 stycznia 2018, 14:14
Posty: 33
Sie masz Turystyczny Enduraku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć :)
PostNapisane: czwartek, 20 grudnia 2018, 10:35 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08
Posty: 430
Lokalizacja: Radom
Cześć. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć :)
PostNapisane: czwartek, 20 grudnia 2018, 15:09 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): wtorek, 2 sierpnia 2011, 11:15
Posty: 1362
Siemano :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 grudnia 2018, 19:53 
Początkujący

Dołączył(a): czwartek, 7 grudnia 2017, 13:40
Posty: 38
Lokalizacja: Varsovie
Cześć :)

Wysłano na Berdyczów...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć :)
PostNapisane: środa, 2 stycznia 2019, 23:37 
Szara eminencja

Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 21:30
Posty: 1
Witam wszystkich forumowiczów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć :)
PostNapisane: czwartek, 3 stycznia 2019, 00:25 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2008, 20:40
Posty: 477
Lokalizacja: dolnyśląsk
Witaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć :)
PostNapisane: czwartek, 17 stycznia 2019, 00:44 
Szara eminencja

Dołączył(a): niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:34
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Siema sąsiad mam nadzieje że do zobaczenia w terenie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL