Teraz jest środa, 10 czerwca 2026, 15:48


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 15 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam.
PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2018, 13:11 
Szara eminencja

Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 13:23
Posty: 2
Lokalizacja: Rzeszów
Cześć wszystkim jestem Karol. Obecnie posiadam FZS 1000 i poszukuje czegoś czym można zjechać z asfaltu:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2018, 15:31 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2018, 16:51 
Zadomowiony

Dołączył(a): niedziela, 14 sierpnia 2016, 15:53
Posty: 65
Witaj
Przyjedź na zlot będziesz miał cały przegląd sprzętów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: wtorek, 18 września 2018, 09:46 
Szara eminencja

Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 13:23
Posty: 2
Lokalizacja: Rzeszów
Dzięki za zaproszenie ale raczej w tym roku się nie uda - ewidentny brak czasu...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: wtorek, 18 września 2018, 09:56 
Aktywny

Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 18:44
Posty: 168
Lokalizacja: Warszawa
Cześć !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: środa, 31 października 2018, 17:11 
Szara eminencja

Dołączył(a): wtorek, 30 października 2018, 16:00
Posty: 1
Witam Was miło


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: piątek, 23 listopada 2018, 18:03 
Witam wszystkich zarejestrowanych tu


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: piątek, 23 listopada 2018, 20:14 
Szara eminencja

Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 15:46
Posty: 1
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: sobota, 24 listopada 2018, 05:50 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39
Posty: 1612
Lokalizacja: Białystok
Witajcie, choć w czyimś przywitaniu się pojawiacie nie czyniąc nowego wątku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:19 
Szara eminencja

Dołączył(a): wtorek, 13 listopada 2018, 16:21
Posty: 1
Cześć i czołem, super tu być. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:28 
Szara eminencja

Dołączył(a): środa, 14 listopada 2018, 13:22
Posty: 1
Witam najmilej jak umie, pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:31 
Szara eminencja

Dołączył(a): czwartek, 15 listopada 2018, 18:06
Posty: 1
Z racji, że jestem nowa, chciałam się przywitać, więc cześć wszystkim !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:34 
Szara eminencja

Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 13:58
Posty: 1
Fajnie w końcu się uaktywnić na tym forum, witam Was serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:37 
Szara eminencja

Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 16:21
Posty: 1
Cześć wszystkim Urwisom :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam.
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:16 
Bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08
Posty: 430
Lokalizacja: Radom
Jakaś nowa świecka tradycja witania się we wspólnym wątku. :lol:

Oczywiście witam Was wszystkich serdecznie. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 15 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL