| Autor |
Wiadomość |
|
karolko
|
Tytuł: Witam. Napisane: poniedziałek, 17 września 2018, 13:11 |
|
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 13:23 Posty: 2 Lokalizacja: Rzeszów
|
|
Cześć wszystkim jestem Karol. Obecnie posiadam FZS 1000 i poszukuje czegoś czym można zjechać z asfaltu:)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: poniedziałek, 17 września 2018, 15:31 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
| Góra |
|
 |
|
mariosend
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: poniedziałek, 17 września 2018, 16:51 |
|
Dołączył(a): niedziela, 14 sierpnia 2016, 15:53 Posty: 65
|
|
Witaj Przyjedź na zlot będziesz miał cały przegląd sprzętów
|
|
| Góra |
|
 |
|
karolko
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: wtorek, 18 września 2018, 09:46 |
|
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 13:23 Posty: 2 Lokalizacja: Rzeszów
|
|
Dzięki za zaproszenie ale raczej w tym roku się nie uda - ewidentny brak czasu...
|
|
| Góra |
|
 |
|
Dax
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: wtorek, 18 września 2018, 09:56 |
|
Dołączył(a): wtorek, 30 września 2014, 18:44 Posty: 168 Lokalizacja: Warszawa
|
|
| Góra |
|
 |
|
grafitowa
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: środa, 31 października 2018, 17:11 |
|
Dołączył(a): wtorek, 30 października 2018, 16:00 Posty: 1
|
|
| Góra |
|
 |
|
bauaganiarka
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: piątek, 23 listopada 2018, 18:03 |
|
|
|
|
Witam wszystkich zarejestrowanych tu
|
|
| Góra |
|
 |
|
wojtekkozuch
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: piątek, 23 listopada 2018, 20:14 |
|
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 15:46 Posty: 1
|
|
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
Golab
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: sobota, 24 listopada 2018, 05:50 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 31 maja 2010, 15:39 Posty: 1612 Lokalizacja: Białystok
|
|
Witajcie, choć w czyimś przywitaniu się pojawiacie nie czyniąc nowego wątku :)
|
|
| Góra |
|
 |
|
afro666
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:19 |
|
Dołączył(a): wtorek, 13 listopada 2018, 16:21 Posty: 1
|
|
Cześć i czołem, super tu być. Pozdrawiam.
|
|
| Góra |
|
 |
|
sylwia
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:28 |
|
Dołączył(a): środa, 14 listopada 2018, 13:22 Posty: 1
|
|
Witam najmilej jak umie, pozdrawiam serdecznie.
|
|
| Góra |
|
 |
|
baranica
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:31 |
|
Dołączył(a): czwartek, 15 listopada 2018, 18:06 Posty: 1
|
|
Z racji, że jestem nowa, chciałam się przywitać, więc cześć wszystkim !
|
|
| Góra |
|
 |
|
alana
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:34 |
|
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 13:58 Posty: 1
|
|
Fajnie w końcu się uaktywnić na tym forum, witam Was serdecznie
|
|
| Góra |
|
 |
|
Rozyczynka
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: niedziela, 25 listopada 2018, 11:37 |
|
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 16:21 Posty: 1
|
|
Cześć wszystkim Urwisom :P
|
|
| Góra |
|
 |
|
Carlos69
|
Tytuł: Re: Witam. Napisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:16 |
|
Dołączył(a): niedziela, 8 lutego 2015, 14:08 Posty: 430 Lokalizacja: Radom
|
|
Jakaś nowa świecka tradycja witania się we wspólnym wątku. :lol:
Oczywiście witam Was wszystkich serdecznie. :D
|
|
| Góra |
|
 |