Teraz jest środa, 17 czerwca 2026, 14:35


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dzień dobry wieczór
PostNapisane: poniedziałek, 11 maja 2026, 20:53 
Szara eminencja

Dołączył(a): niedziela, 26 kwietnia 2026, 08:47
Posty: 4
Mam na imię Czarek, od 15 lat nie leje 95 Pb.
Jestem sentymentalny i nie mogę rozstać się z raz kupionym motocyklem i tym sposobem wlewam 98 Pb do Dakara, Tenery i CRFy
Urodziłem się w Warszawie w rodzinie robotniczej, Dziadek taksówkarz, Ojciec blacharz samochodowy, od szczenięcych lat przesiąkłem zapachem benzyny, która krąży w moich żyłach i może dlatego swoją karierę zawodową związałem również z motoryzacją i transportem.
Pare osób z tego forum mnie zna a i ja znam pare osób z tego forum :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dzień dobry wieczór
PostNapisane: wtorek, 12 maja 2026, 07:18 
Honorowy bajkopisarz

Dołączył(a): wtorek, 20 października 2009, 18:38
Posty: 706
Lokalizacja: Pustkowo Zachodniopomorskie
Części :D Ja też leje tylko 98 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dzień dobry wieczór
PostNapisane: czwartek, 14 maja 2026, 07:12 
Szara eminencja

Dołączył(a): niedziela, 26 kwietnia 2026, 08:47
Posty: 4
Bratnia dusza :D ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dzień dobry wieczór
PostNapisane: czwartek, 14 maja 2026, 10:35 
Takiemu nie podskoczysz!

Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02
Posty: 2948
Skoro lew, to urodziny już niedługo ;)
Serwus!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL