 |
| Autor |
Wiadomość |
|
czareklew
|
Tytuł: Dzień dobry wieczór Napisane: poniedziałek, 11 maja 2026, 20:53 |
|
Dołączył(a): niedziela, 26 kwietnia 2026, 08:47 Posty: 4
|
|
Mam na imię Czarek, od 15 lat nie leje 95 Pb. Jestem sentymentalny i nie mogę rozstać się z raz kupionym motocyklem i tym sposobem wlewam 98 Pb do Dakara, Tenery i CRFy Urodziłem się w Warszawie w rodzinie robotniczej, Dziadek taksówkarz, Ojciec blacharz samochodowy, od szczenięcych lat przesiąkłem zapachem benzyny, która krąży w moich żyłach i może dlatego swoją karierę zawodową związałem również z motoryzacją i transportem. Pare osób z tego forum mnie zna a i ja znam pare osób z tego forum :wink:
|
|
| Góra |
|
 |
|
pawlicho
|
Tytuł: Re: Dzień dobry wieczór Napisane: wtorek, 12 maja 2026, 07:18 |
|
Dołączył(a): wtorek, 20 października 2009, 18:38 Posty: 706 Lokalizacja: Pustkowo Zachodniopomorskie
|
|
Części :D Ja też leje tylko 98 8)
|
|
| Góra |
|
 |
|
czareklew
|
Tytuł: Dzień dobry wieczór Napisane: czwartek, 14 maja 2026, 07:12 |
|
Dołączył(a): niedziela, 26 kwietnia 2026, 08:47 Posty: 4
|
|
Bratnia dusza :D ;)
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
|
|
| Góra |
|
 |
|
Jaqb z Kaszub
|
Tytuł: Re: Dzień dobry wieczór Napisane: czwartek, 14 maja 2026, 10:35 |
|
Dołączył(a): środa, 17 grudnia 2008, 22:02 Posty: 2948
|
|
Skoro lew, to urodziny już niedługo ;) Serwus!
|
|
| Góra |
|
 |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
 |